Snom každej dámy je mať pevné a estetické prsia.

Ak vaše prsia stratili pružnosť v dôsledku prirodzeného procesu starnutia, dojčenia alebo veľkého chudnutia, môže vám pomôcť lifting prsníka (mastopexia). Psychická záťaž kvôli ochabnutým, ovisnutým prsiam môže mať obrovský vplyv na Vašu celkovú pohodu. Korekcia vám môže pomôcť opäť sa cítiť atraktívne. Touto operáciou vám upravíme tvar a postavenie prsníkov. Dosiahneme to modelovaním ich tvarov a premiestnením prsníkovej žľazy. Ak je to potrebné, dôjde aj k úprave nadbytočnej kože. Ku každej pacientke pristupujeme individuálne na základe jej potrieb.

 

Čo treba dodržať pred operáciou?  
Prísť na lačno – nič nepiť a nejesť od polnoci pred operačným dňom.
Čo treba dodržať po operácii? 
2 mesiace sa musíte strániť fyzickej námahy a športu, nič ťažké nedvíhať a 6-8 týždňov musíte nosiť elastickú podprsenku, ktorú dostanete od nás (je už v cene). 
Ako dlho trvá rehabilitácia? 

Práceneschopnosť je spravidla 7 až 10 dní.Definitívny výsledok operácie vidieť po dvoch mesiacoch, keď zmiznú opuchy

 Priebeh zákroku a pobytu na klinike. 
V deň zákroku musíte prísť na kliniku  v dohodnutú hodinu. Urobia sa predoperačné vyšetrenia (odber krvi atď...). Zákrok prebehne v plnej anestéze. 

Po zákroku musíte ostať minimálne jednu noc na klinike na pozorovanie. Na druhý deň po zákroku môžete ísť domov. Neodporúčame šoférovať ani letieť hneď na druhý deň.


 

Mediklinik Vám prináša riešenie Vašich problémov

Kde realizujeme zákroky?
Zákroky realizujeme na oboch klinikách – Bratislava a Levice.

Koľko stojí vyšetrenie / zákrok: 
Cena zákroku: od 1679€

 

 

 

Ozvite sa nám