Ako vám môžeme pomôcť

Konzultácie

KONZULTÁCIE

Kontaktujte nás. Poradíme vám a dohodneme termín konzultácie. Poskytujeme liečbu v rámci najnovších poznatkov vedy a výskumu 21.storočia . Poskytujeme liečbu konzervatívnu , aj chirurgickú prostredníctvom skúsených lekárov. Kontaktujte nás a naše dámy na recepcii vam dohodnú termín priamo na klinike alebo ak je to možné aj online.
Terapie a operácie

TERAPIE A OPERÁCIE

Ak vám už bola doporučená konkrétna operácia alebo terapia a ste už rozhodnutí ju podstúpiť kontaktujte nás a my s vami dohodneme termín na konzultáciu s lekárom, ktorý zákrok vykonáva. On Vám vysvetlí operačný postup , riziká a následnú liečbu s rekonvalescenciou a my si s vami rovno môžeme dohodnúť aj termín operácie .

Ortopédia je medicínsky odbor zaoberajúci sa prevenciou, diagnostikou, liečbou, posudzovaním ochorení a úrazov pohybového aparátu. Tento odbor neunikol pozornosti ani našej kliniky. Poskytujeme viac než 30 špecializačných zákrokov pohybového ústrojenstva, aby sme zlepšili našim pacientom život.

"Behajte rýchlejšie, bez bolesti s radosťou z pohybu."

Naše metódy za pomoci najmodernejších kamerových systémov a laserových prístrojov sú veľmi účinné, ale zároveň dostatočne šetrné, aby ich mohol pacient podstúpiť bez dlhodobej hospitalizácie.

Skracujeme dobu rekonvalescencie na minimum rovnako ako pobyt v našej nemocnici, pretože chápeme, že doma s rodinou sa predsa len naši pacienti cítia najpríjemnejšie.

Pacient nemusí hľadať rehabiltiáciu v inom zariadení, my ju ponúkame pred samotnou operáciou a následne aj po nej v rámci fyzioterapie v špeciálne zariadenej telocvični na našej klinike, čiže už v jemu známom prostredí a so známym personálom.


Ako prebieha operačný deň?

Príchod na kliniku v dohodnutý deň a čas
Vykonanie predoperačných vyšetrení
(nemusíte doniesť so sebou, iba ak už máte)
Samotný zákrok
Pooperačná opatera, rehabilitácia na izbe
Prepustenie z kliniky v ten istý deň
alebo na druhý deň ráno, podľa zváženia lekára


 

 

Ozvite sa nám