Krajší život

Dovoľte nám, aby sme mohli splniť vaše túžby!
Sme jednou z popredných kliník plastickej chirurgie na Slovensku. Naše služby poskytujeme pre domácich i zahraničných pacientov.Vysoký dôraz kladieme na  individuálny prístup ku každému pacientovi a vysokú odbornosť našich lekárov overenú mnohoročnými skúsenosťami.
icon

KRAJŠIE PRSIA - VYJADRITE SVOJU ŽENSKOSŤ:

Pýchou každej ženy sú pekné prsia. Na našej klinike vám pomôžeme splniť vaše predstavy o ich kráse. Či už ich uvažujete o ich zväčšení, redukcií či zdvihnutí, ste na správnom mieste. Ku každej klientke pristupujeme individuálne a snažíme sa prispôsobiť vašim predstavám. Samozrejmosťou je diskrétnosť a profesionalita nášho lekárskeho tímu.

icon

ATRAKTÍVNEJŠIE TELO - ZDOKONAĽTE KRIVKY TELA:

Pri získaní ideálnej postavy niekedy nepomáha ani diéta či šport. Vtedy je ideálnym riešením bandáž žalúdka, odsávanie tuku či liposukcia. Spolu s vami nájdeme najvhodnejšie riešenie. Ku každému prípadu pristupujeme individuálne. Samozrejmosťou je diskrétnosť a profesionalita nášho lekárskeho tímu.

icon

HUSTEJŠIE VLASY - PLNÉ VLASY BEZ PLEŠINY :

Mnoho ľudí trápi problém s vypadávaním vlasov. Teraz je tomu problém. Pre svojich klientov ponúkame transplantáciu vlasov až s 99% úspešnosťou. Opäť získate mladistvý vzhľad. Samozrejmosťou je diskrétnosť a profesionalita nášho lekárskeho tímu.

icon

MLADŠIA TVÁR - DAJTE ZBOHOM VRÁSKAM:

Nikto z nás nevie zastaviť čas, no my sa snažíme vám prinavrátiť mladší vzhľad. Našim klientom poskytujeme facelift, korekciu vrások, korekciu padlých viečok, plnšie pery alebo korekciu nosa. Snažíme sa, aby ste boli čo najviac spokojný. Prispôsobujeme sa vašim predstavám. Samozrejmosťou je diskrétnosť a profesionalita nášho lekárskeho tímu.

icon

INTÍMNA PLASTIKA - MYSLÍME NA VÁŠ INTÍMNY ŽIVOT:

Na našej klinike riešime aj intímne problémy. Ak vás trápi potenie v podpazuší, tvar intímnych partií u žien, obriezka u mužov či si chcete zlepšiť svoj sexuálny život, obráťte sa na nás. Zaručujeme plnú diskrétnosť, individuálny prístup a profesionalitu nášho lekárskeho tímu. 

Ozvite sa nám

Lekári

Kontakty


Most pri Bratislave - Pri Tureckom kopci 5
Levice - 29. Augusta 2


Klinika Most pri Bratislave +421 2 210 264 10
Klinika Levice +421 903 463 425