Ako vám môžeme pomôcť

Konzultácie

KONZULTÁCIE

Kontaktujte nás. Poradíme vám a dohodneme termín konzultácie. Poskytujeme liečbu v rámci najnovších poznatkov vedy a výskumu 21.storočia . Poskytujeme liečbu konzervatívnu , aj chirurgickú prostredníctvom skúsených lekárov. Kontaktujte nás a naše dámy na recepcii vam dohodnú termín priamo na klinike alebo ak je to možné aj online.
Terapie a operácie

TERAPIE A OPERÁCIE

Ak vám už bola doporučená konkrétna operácia alebo terapia a ste už rozhodnutí ju podstúpiť kontaktujte nás a my s vami dohodneme termín na konzultáciu s lekárom, ktorý zákrok vykonáva. On Vám vysvetlí operačný postup , riziká a následnú liečbu s rekonvalescenciou a my si s vami rovno môžeme dohodnúť aj termín operácie .

Oftalmológia alebo očné lekárstvo sa zaoberá prevenciou, diagnostikou a liečbou ochorení oka. Významnú časť nášho oddelenia tvorí mikrochirurgia oka. Ide o veľmi precízne operácie očného segmentu našimi špičkovými lekármi. Zameriavame sa predovšetkým na operácie šedého zákalu. Vysokú úspešnosť majú u nás už rutinne vykonávané zákroky ako operácie prevísajúcich viečok, rekonštrukčné zákroky predného segmentu oka a implantácie vnútroočnej šošovky.

Vybavenie Mediklinik pochádza z nemeckej firmy Carl Zeiss alebo z Alconu zo Spojených štátov amerických. Vďaka nim a najmä vďaka pevným rukám precíznych chirurgov poskytujeme nadštandardnú diagnostiku a liečbu, aby ste opäť mohli vidieť svet v živých farbách a bez bolesti. Využívame moderné mikrochirurgické postupy, aby sme minimalizovali veľkosť rán, čas hojenia, zvýšili bezpečnosť a efektívnosť zákroku. Naše metódy za pomoci najmodernejších kamerových systémov a laserových prístrojov sú veľmi účinné, ale zároveň dostatočne šetrné, aby ich mohol pacient podstúpiť bez dlhodobej hospitalizácie. Skracujeme dobu rekonvalescencie na minimum rovnako ako pobyt v našej nemocnici, pretože chápeme, že doma s rodinou sa predsa len naši pacienti cítia najpríjemnejšie.


Ako prebieha operačný deň?

Príchod na kliniku v dohodnutý deň a čas
Vykonanie predoperačných vyšetrení
(nemusíte doniesť so sebou, iba ak už máte)
Samotný zákrok
Pooperačná opatera, rehabilitácia na izbe
Prepustenie z kliniky v ten istý deň
alebo na druhý deň ráno, podľa zváženia lekára

 

 

Ozvite sa nám