Ako vám môžeme pomôcť

Konzultácie

KONZULTÁCIE

Kontaktujte nás. Poradíme vám a dohodneme termín konzultácie. Poskytujeme liečbu v rámci najnovších poznatkov vedy a výskumu 21.storočia . Poskytujeme liečbu konzervatívnu , aj chirurgickú prostredníctvom skúsených lekárov. Kontaktujte nás a naše dámy na recepcii vam dohodnú termín priamo na klinike alebo ak je to možné aj online.
Terapie a operácie

TERAPIE A OPERÁCIE

Ak vám už bola doporučená konkrétna operácia alebo terapia a ste už rozhodnutí ju podstúpiť kontaktujte nás a my s vami dohodneme termín na konzultáciu s lekárom, ktorý zákrok vykonáva. On Vám vysvetlí operačný postup , riziká a následnú liečbu s rekonvalescenciou a my si s vami rovno môžeme dohodnúť aj termín operácie .

Na našej kožnej ambulancií - dermatovenerológií - riešime diagnostiku, liečbu a prevenciu kožných a pohlavných ochorení, bakteriálnych a vírusových kožných ochorení.  

Venujeme sa liečbe akné, ekzémov,  dermatitíd a plesňových ochorení. Robíme prevenciu , diagnostiku a liečbu pigmentových znamienok  a kožných novotvarov. Zameriavame sa aj na služby  so zameraním na výkony estetickej medicíny.


 

 

Ozvite sa nám