Mediklinik je oficiálnym partnerom a poradcom Kliniky Krásy magazínu "O Žene", ktorý je spoločným projektom portálu Zoznam.sk a denníka Pravda.

Umelé prerušenie tehotenstva

Ak máte záujem o umelé prerušenia tehotenstva, na vykonanie zákroku nepotrebujete urobiť nič, len nás kontaktovať a dohodnúť si termín.

Aké sú prednosti Mediklinik oproti nemocniciam na Slovensku? Mediklinik Vám ponúka profesionálny, rýchly a diskrétny zákrok. Najväčší záujem personálu kliniky je vyjsť čo maximálne v ústrety klientom a vykonať vynikajúcu prácu. Garantujeme Vám, že Vás nikto nebude obťažovať zbytočnými otázkami. Vďaka príjemnému prostrediu a už povestnej ochote a ústretovosti personálu Mediklinik sa budete v tejto neľahkej situácii cítiť ako u priateľov.

Aký je priebeh zákroku? V dohodnutom termíne prídete ráno (okolo 8.00) nalačno na kliniku, kde Vám pridelíme izbu. Na klinike Vám urobíme všetky potrebné testy a predoperačné vyšetrenia – Vy nemusite priniesť so sebou žiadne lekárske vyšetrenia. Po zákroku môžete už popoludní opustiť kliniku a ísť domov.

Čo si mám so sebou zobrať? Vyplnený formulár od nás, pyžamo a papuče. O všetko ostatné sa postaráme my na klinike.

Koľko stojí zákrok? Celková cena zákroku nepresahuje 380 €. Toto je maximálna konečná cena, ktorá obsahuje všetky náklady spojené so zákrokom a s pobytom na našej klinike.